ua ru

Снігопад у Чернігові

Як працюють комунальники?
Чернігівець Юрій Квітницький працює водієм снігоприбиральної машини. І хоча здобув професію будівельника, 8 років його улюблене місце роботи саме тут , на базі комунального підприємства АТП 2528 . Майже щодня він виконує звичну для нього. але таку важливу для міста справу - прибирає сніг на дорогах або посипає їх піско - сольовою сумішшю, аби на дорогах було не слизько. а зручно всім. Каже, робота йому до душі. Для того, аби працівники комунального підприємства не відчували дискомфорту в нелегких умовах праці, керівництво АТП 25 28 забезпечило їх і належними знаряддями праці, і спецодягом, і рівнем заробітних плат. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року її підвищили на 30 - 60 %, розповідає начальник підприємства Руслан Волок. Усі працюють в штатному режимі. Негода не лякає. Комунальники готові чистити місто від снігу навіть вночі.
На цю добу, каже Руслан Волок, вийде 11 машин. 8 тракторів і один вантажник. З ожеледицею борються піско - сольовою сумішшю.
Автотранспортне підприємство забезпечене технікою повністю. Вона тут уся нова і надійна. Тому ніяких проблем із прибиранням міста не має, запевняють працівники АТП 2528. Відтак 120 вулиць Чернігова будуть в порядку.