ua ru

Ранкова нарада у мера

Які питання озвучували?
Привітанням з Днем Соборності України розпочав ранкову нараду, 22 січня, Чернігівський міський голова. Для того, щоб держава була міцною, каже Владислав Атрошенко, важливі українська мова, потужна армія, сильна економіка та єдина помісна церква. А Томос, який отримала Україна, українці оцінять, можливо через багато років, як важливість подвигу Героїв Крут.
Об*єднатися навколо розвитку міста закликав міський голова представників виконавчої влади, бізнесу, політичних сил і всіх верств населення.
А далі - до справ. Про вивезення і знешкодження твердих відходів в багатоквартирних будинках і в приватному секторі доповів Руслан Волок, керівник комунального підприємства АТП 2528.
За словами Руслана Волока, у Чернігові один з найнижчих тарифів на вивезення сміття. Порівняв з такими містами, як Чернігівці, Суми, Вінниця, Черкаси. Каже, найближчим часом буде ініціювати перегляд тарифів.
Вкотре до міської ради звернулися постраждалі від літньої зливи минулого року мешканці з вулиці Декабристів. Кажуть, продовжують жити у зруйнованих будинках, вважають, їх залишили без допомоги.
Цим людям не зрозуміло, куди поділися виділені кошти на ліквідацію наслідків аварії. Їм ще раз пояснили.
Що робити далі? - це питання не цієї наради, каже міський голова. Владислав Атрошенко дав доручення посадовцям, які займаються цим питанням, зустрітися з мешканцями вулиці Декабристів, і надати їм вичерпну інформацію.