ua ru

Чернігівська «Десна» вирушила на свої перші турецькі тренувальні збори

Футболісти чернігівської Десни сьогодні починають свій перший навчально-тренувальний збір у Туреччині. В команді є зміни
Сьогодні вночі чернігівська Десна вирушила на свій перший навчально-тренувальний збір до Туреччини. У ньому візьмуть участь 23 гравця. За даними офіційного сайту футбольного клубу, у складі команди Олександра Рябоконя є кілька змін. За спільною  згодою клуб припинив співпрацю з Лукою Коберідзе, Олександром Ковпаком та Антоном Братковим.Також  захисник Віталій Єрмаков до кінця сезону буде на правах оренди виступати в краматорському Авангарді.

Олександр Рябоконь залучив до участі в тренувальному зборі двох гравців молодіжної команди Десни - 19-річного воротаря Михайла Татаренко і 18-річного півзахисника Євгена Біличі.

Турецькі збори триватимуть до 31 січня. За цей час команда проведе п'ять товариських матчів. 20 січня Десна зіграє з представником Вищої дивізіону чемпіонату Румунії - ФК Дунеря Келераші.

 Вже на наступний день, 21 січня, відбудеться контрольний матч проти ФК Саба з Азербайджану. 25 січня підопічним Олександра Рябоконя чекає матч з одним з лідерів данського футболу - Ольборгом. 26 січня - зустріч з косовської Пріштіною і заключний матч першого навчально-тренувального збору з представником сербської Суперліги ФК Младост Лучани