ua ru

Фінансова допомога лікарням

Захворюваність на грип у місті зростає.
Перше у цьому році засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради розпочалося з інформації щодо захворюваності на грип та ГРВІ у Чернігові. Начальник управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради Владислав Кухар повідомив,через те, що це грип H1N1, тому медики використовують максимум кисню та ліків, дезінфекційних засобів для того, щоб у перші 3 доби надати максимальну допомогу хворим. Наразі цих препаратів у медзакладах не вистачає. Владислав Кухар назвав і конкретну фінансову допомогу потрібну для поповнення резервів лікарень. Це - 150-200 тисяч гривень. Відповідну суму коштів з бюджету доручив віднайти та направити для підтримки галузі міський голова Владислав Атрошенко. Взагалі на порядок денний виконкому виносилося 16 питань. Одне з них - про затвердження переліку будинків ОСББ, які в 2019 році зроблять капітальні ремонти за програмою 30/70. Наразі таких будинків дев'ять, у трьох з них - треба розпочати. ремонт.
У шести будинках ОСББ ремонт мають завершити. На заходи в рамках Програми у 2019 році міським бюджетом передбачено 4,9 млн грн, з них на ці дев’ять ОСББ розподілено майже 2,8 млн грн.Вже найближчим часом начальник управління ЖКГ Чернігова Ярослав Куц і начальник АТП-2528 Руслан Волок поїдуть у відрядження до Чехії набувати досвіду.Відповідне розпорядження днями підписав Чернігівський міський голова. Під час засідання виконкому Владислав Атрошенко звернувся до головного комунальника міста, аби той подивився в Чехії на сміттєві контейнери та поцікавився, які зразки там можуть запропонувати для Чернігова.
Мер також дав доручення Ярославу Куцу аби він провів нараду із заступниками та начальниками ЖЕКів , аби з’ясувати, які ж контейнери все ж таки краще використовувати для збирання сміття. Також Владислав Атрошенко повідомив, що найближчим часом за кредитні кошти для КП «Зеленбуд» планується купити два трактори для прибирання вузьких тротуарів. Більшість питань, які виносилися на перше у цьому році засідання виконкому, підтримали одноголосно.