ua ru

Різдвяна прем’єра

Вистава новоствореного театру «Міст».
У Чернігівському молодіжному центрі - прем'єра. "Вертеп або Різдвяне дійство" - таку виставу запропонували актори новоствореного театру "Міст" разом з режисером Іриною Піснею.
Молодіжний Інтеграційний Студійний Театр Ірина Пісня заснувала при обласній благодійній організації "Аратта" ще влітку. Вже з серпня розпочали репетиції. Склад театру майже не відрізняється від відомого "Дивосаду". Сюди прийшли молоді люди. для яких гра на сцені - це справжнє перетворення.
Тут грають ролі 14 дівчат і хлопців, серед яких особливі актори - молодь з інвалідністю і їхні друзі - волонтери. Влад Глухенький вже декілька років реалізовує себе на сцені. Прем'єрний показ особливі актори готували саме під Різдво. Виставу показали за мотивами відомого мецената Григорія Галагана. Мета - передати традиції, але не за допомоги ляльок , а справжніх живих героїв. Наталія Скепська у театрі "Дивосад" грала позитивні ролі. Цього разу на її покладено особливу місію - показати Смерть. але дівчина готова зіграти її .Каже, цю роль обирала сама. Актори лише розпочали театральний сезон цього року. Планують показати нову прем'єру для дітей - сиріт в містечках області, а також людям похилого віку в геріатрічному будинку. Готові дарувати свою творчість і тим. хто цього лише забажає. Кажуть. аби запрошували.