ua ru

Окраса Чернігова

Перевтілення міського палацу культури.
Міський Палац культури імені Радченка має стати осередком всіх культурно-масових заходів. які проводяться в місті. Таке завдання поставив міський голова Владислав Атрошенко під час ранкової наради у середу. За словами керівника закладу Ірини Должикової, яка звітувала за роботу 2018 року, у 12-и творчих колективах палацу сьогодні займаються близько 2 тисяч дорослих та дітей. Жодне міське свято не обходиться без артистів Палацу.
Палац також приймає фестивалі всеукраїнського і Міжнародного класу, зазначає Ірина Должикова, тож покращення його матеріальної бази - один з важливих напрямків діяльності закладу. Розпочатий цього року капітальний ремонт передбачає комплексну термомодернізацію будівлі. Вже завершені ремонти покрівлі та ливневих систем, тривають роботи зі встановлення вітражу з боку другого входу. Змінюється зовнішньо не тільки приміщення, а й територія поблизу нього. Наступного року, планується провести озеленення.
А для цього треба якомога скоріше закінчити ремонти - зсередини і зовні, каже міський голова. На наступний рік на розвиток палацу закладено 8 млн. грн. Цього не достатньо аби закінчити всі роботи.
Роботи з оновлення палацу розраховані на кілька років.