ua ru

Медицина готується до реформ

З чого розпочнуть і які зміни відбудуться в медичній галузі міста вже цього року?

Медична система України готується до реформ. Перший етап планують розпочати у 2017 році, зміни стосуватиметься первинного рівня надання допомоги, тобто амбулаторій, поліклінік та кабінетів сімейних лікарів. Про це говорили спеціалісти , 2 лютого, на прес-конференції.

Нова реформа передбачає виведення української медицини на новий якісний рівень. Українці зможуть самостійно обирати собі лікаря. При цьому немає значення де проживає людина.

Таким чином громадяни по суті стануть основними роботодавцями лікарів. Адже державні кошти будуть потрапляти в той заклад, який оберуть для себе пацієнти. У селі ситуація складніша, кваліфікованих кадрів просто немає. Тож територіальним громадам доведеться заохочувати лікарів приїхати працювати саме до них.

 Коли медична реформа вступить у дію, поки що не відомо. Та якщо для справжніх профі медична реформа піде на краще, то непрофесійні спеціалісти, а також лікарі із поганою репутацією можуть залишитися без роботи. Остаточне впровадження медичної реформи планують здійснити до 2020 року.