ua ru

День Збройних Сил

Як його відзначили військові?
27 річниця Збройних сил України для військовослужбовців Наукового інституту випробування, сертифікації озброєння та військової техніки є знаковою. Вперше вони відзначають її в статусі інститу. Разом з перейменуванням перед військовослужбовцями постали і нові завдання - випробування і сертифікація нових зразків техніки не тільки для ЗСУ, але й інших структур оборонного сектору держави та підприємств промисловості.
цей день для військових розпочався з урочистих зборів, на яких відзначили тих, хто сумлінно обороняє суверенітет України. За плечима Наталії Рибачок понад 15 років служби у війську. Її патріотизм і відданість своїй державі відзначає керівництво. Але жінка впевнена, що основна міць української армії - чоловіки.
Структура та наявний науково-технічний потенціал Інституту дозволяють вирішувати завдання з відновлення оборонно-промислового потенціалу регіону, БРАТИ участь у розробці продукції у сфері оборони держави, засобів звязку, навігації, безпілотних літальних апаратів, обладнання для вертолітних двигунів, деталей броньованої техніки, гальмівних парашутів.