ua ru

Чоловік моєї дружини

Як підіймали настрій чернігівцям відомі артисти.
Посміятися від душі , та побачити гру улюблених акторів , можна вже зараз. На сцені театру вистава, яка обов"язково підніме ваш наш настрій на багато днів вперед " Чоловік моєї дружини". Ролі виконують Олеся Жураківська , Володимир Горянський та Дмитро Лалєнков.
В основі постановки сюжет п"єси Миро Гаврона . Безперечно яскрава історія розпочинається так, чоловік на радостях від зустрічі зі своєю коханою , яка працює провідницею, готує смачний обід. Та на порозі замість обожнюваної дружини раптово з"являється невідомий аби відкрити очі на страшну правду . Роль інтелігента , який звик догоджати своїй дружині ,що дуже вимоглива до чистоти в квартирі , зіграв Народний артист України Володимир Горянський , під час нашого спілкування в антракті , саме перебував в образі , каже любить свого дивакуватого героя, тому що звик до нього , адже приміряти цей образ йому довелося близько ста разів, бо глядачі хочуть бачити цю виставу , запрошують , хоча оптимізму у людей залишилося мало.
У Чернігові на жаль до теарту прийшло небагато людей, білети здавалися , та відміняти гастролі через це актори не хотіли, каже Дмитро Лалєнков. Його знають за ролями , які він зіграв в кіно, серед яких Доярка з Хацапетівки та інші. Дмитро зізнався давно хотів приїхати в Чернігів, але перший візит припав не на дуже радісний час.
І в головній жіночій ролі - Олеся Жураківська , вона акторка театру драми та комедії на лівому березі Дніпра .У виставі це- жінка - мачо , яка безсоромно керує чоловіками , легко обводить їх навколо пальця , але через п"ять років після такого медового життя, кається в своїх гріхах.
Весела історія , справила враження на глядачів, протягом двох з половиною годин сміх в залі невщухав, а це означає що приїзд акторів був не даремним.

Новини по темі