ua ru

Вибори в ОТГ скасовані

Центральна виборча комісія на офіційному веб-сайті оприлюднила постанову від 29 листопада 2018 року № 233 «Про деякі питання організації підготовки та проведення місцевих виборів в окремих регіонах України, в яких введено воєнний стан».
Про це повідомили у Департаменті інформдіяльності ОДА.
Документом визначено звернути увагу суб’єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, у яких введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог частини першої статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» щодо заборони проведення виборів.
Питання призначення місцевих виборів у зазначених областях вирішуватиметься суб’єктами їх призначення в порядку, визначеному законодавством України, після припинення чи скасування воєнного стану.
Нагадаємо, що на 23 грудня цього року на Чернігівщині були призначені перші вибори у п’яти ОТГ (Борзнянській, Киїнській, Новобілоуській, Озерянській, Хмільницькій) і додаткові вибори у двох об’єднаних громадах (Вертіївській та Любецькій).