ua ru

Зустріч з чемпіоном

Переможець «Ігор Нескорених» Олександр Гавриленко поділився планами на майбутнє.
Чернігівця Олександра Гавриленка, який на "Іграх нескорених - 2018" здобув золоту медаль, зустрічали сьогодні в облдержадміністрації. Виконуюча обов'язки голови ОДА Юлія Свириденко вручила спортсмену почесну грамоту та сувенірну булаву.
Олександр Гавриленко брав участь у змаганні з пауерліфтингу у середній вазі. Каже, розраховував щонайбільше на "якесь" призове місце, але все вийшло якнайкраще - він підняв штангу вагою 177 кілограмів! Незважаючи на отриману найвищу нагороду, Олександр наголошує: головна мета "Ігор нескорених" - зовсім не медалі. У цих змаганнях беруть участь військовослужбовці, які отримали поранення і тепер потребують реабілітації. Тому більше радості їм приносить не дорогоцінний метал, а підтримка друзів та долання перешкод.
У наступних "Іграх нескорених", які пройдуть у 2020 році, Олександр участі не братиме - такі правила, треба дати місце в команді іншим. А от у 22-му році обіцяє повернутися і знову показати клас. Тепер на Олександра Гавриленка чекає невеликий заслужний відпочинок, а після - трудові будні у рядах національної поліції.