ua ru

Китайці у Чернігові

Про що домовлялися з підприємцями області?
Нещодавно в Шанхаї завершилась міжнародна бізнес-виставка, в якій взяли участь і чернігівські підприємці. А сьогодні, 13 листопада, до Чернігова завітала делегація Уряду міста Чжоукоу провінції Хенань Китайської народної Республіки.
Китайським гостям презентували Чернігіську область, зазначивши, поміж іншим, що наш край - перший за прИростом іноземних інвестицій в Україні за минулий рік. Окремо виділили привабливість регіону для туристів. У той же час, делегацію Уряду Чжоукоу дуже зацікавило сільське господарство в області, зокрема українська пшениця.
Пан Фухао, як глава делегації, пообіцяв сприяти українським підприємцям, які захочуть відкрити підприємства з переробки пшениці в провінції Хенань. Також, за його словами, перспективною сферою українсько-китайської співпраці є туризм.
Місто Чжоукоу, за словами азійських гостей, має багатотисячолітню історію. Зараз населення міста становить близько 400 тисяч осіб, що для Китаю зовсім небагато. Як і в Чернігіській області, основою економіки тут є сільське господарство, тому співпраця між нашим регіоном та Чжоукоу може стати плідною для обох сторін.