ua ru

Волонтери про роботу у 2016 році

Про свою роботу у минулому році розповіли представники Єдиного волонтерського центру.
Це добровільне об’єднання громадських організацій, окремих громадян, представників бізнесу, які вже 3 роки допомагають нашим військовим, їх родинам, а також переселенцям з окупованих територій. 

Головним досягненням 2016 року, за словами Ірини Березинець, є проведення заходу «Єдина родина України». Головне завдання – об’єднати та надати допомогу сім’ям загиблих учасників АТО. Естафету проведення цього заходу передано до Тернопільщини. Тож чернігівські волонтери тепер допомагають колегам організувати «Єдину родину України» на такому ж високому рівні як і в себе.

Пріоритетним напрямком роботи центру є також піклування за дітьми загиблих вояків. Минулого року своїми силами команді волонтерів вдалося двічі організувати екскурсії для таких діточок до Києва. Допомогли також і з літнім відпочиноком.

Окрім того, волонтерський центр продовжує збір гуманітарної допомоги для бійців. Деяку військову амуніцію виготовляють власноруч. Аби забезпечити наших хлопців смаколиками навить створили кулінарну сотню.

Якими досягненнями ще поділилися волонтери, дивіться сьогодні у сюжеті «Факт-новини» о 19.00.