ua ru

Районні військкомати стануть центрами комплектування

На базі Чернігівського обласного військового комісаріату та Козелецького районного військового комісаріату минулого року проведено І підготовчий етап експерименту щодо створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Результатами його проведення поділився Чернігівський обласний військовий комісар полковник Олександр Криворучко.
За його словами, результатами експерименту підтверджено ефективність нової організаційно-штатної структури територіального центру комплектування та соціальної підтримки, доцільність впровадження ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту окремим верствам населення.
Експеримент показав, що створення територіальних центрів на базі військових комісаріатів сприятиме підвищенню довіри суспільства до діяльності місцевих органів військового управління, якості взаємодії з громадськими організаціями, місцевими громадами, навчальними закладами (установами) щодо посилення військово-патріотичної роботи з населенням, зокрема з молоддю.
Результатами експерименту підтверджено ефективність нової організаційно-штатної структури місцевих органів військового управління, доцільність впровадження ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту окремим верствам населення, доцільність запровадження територіальних центрів в інших військових комісаріатах. Загальний аналіз експерименту свідчить про позитивне сприяння реформування місцевих органів військового управління у суспільстві.
Після високої оцінки керівництвом Збройних Сил України результатів І етапу, Чернігівська область разом із Дніпропетровською, Одеською та Рівненською областями переходить на ІІ етап реформування – повномасштабне створення обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у складі відповідних районних (міських) ТЦК та СП згідно з адміністративно-територіальним устроєм України.
Тобто, не пізніше 30 грудня поточного року на території нашої області 100% всіх військових комісаріатів області, відповідно стануть територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки. Станом на сьогодні, вони вже майже готові до переходу на ТЦК та СП – їх готовність становить 80%.