ua ru

Перші вибори в ОТГ

Виборчий процес розпочався.
До виборів в об'єднані територіальні громади залишилося півтора місяця. Центральна виборча комісія призначила перші вибори у 125 ОТГ по Україні на 23 грудня. На Чернігівщині голів та народних депутатів громад обиратимуть у 5 - ти об'єднаних територіальних громадах. Також пройдуть і додаткові вибори ще у двох ОТГобласті. 3 листопада розпочався виборчий процес. Які можуть бути виклики у зв'язку з формуванням нових громад і чи готові до нового виборчого процесу відповідні органи - про це дискутували представники влади, політичних сил, громадськості, аналітики та експерти у прес - центрі "Чиста політика".
З боку реєстру виборців буде робитися все, щоб вибори пройшли чесно і без претензій , обіцяє Сергій Браженко, але має особисте побажання до дільничних виборчих комісій.
Склад Національної поліції Чернігівської області повністю готовий забезпечити захист і порядок під час виборчого процесу. в ОТГ, запевняє Олег Флюгерт.
Нагадаємо, що вибори 23 грудня вперше пройдуть у Борзнянській міській, Озерянській сільській Варвинського району, киїнській, Новобілоуській та Хмільницькій сільських територіальних громадах Чернігівського району.Також відбудуться додаткові вибори у двох ОТГ області. які приєднали до себе сільські ради: Вертіївській Ніжинського району та Любецькій Ріпкинського району. Політичний аналітик Юрій Паперний прогнозує: вибори цього року голів та депутатів громад будуть жорсткими і дуже болісними.