ua ru

Мистецтво чернігівських майстрів

У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відкрилася виставка «Облітають листочки останні, та душа – як весна молода», де представлені роботи майстрів різних видів декоративно-ужиткового мистецтва.
Про це повідомили співробітники музею.
На виставці експонується кілька сотень оригінальних творів, кожен із яких – справжній шедевр. Тут можна помилуватися виробами зі шкіри на ляльками Олександри Дідович, вишивкою Віри Басенко, гобеленами Алли Молько, виробами із газетних трубочок Ірини Захариної та картинами «кінусойга» - печворком без голки – Ніни Єрмоленко. Також на виставці представлені декоративні кухонні дошки, інкрустовані соломкою Миколи Дорошенка.
Різноманіття барв і кольорів, різні техніки і стилі виконання, роботи, через які можна побачити світогляд майстрів – саме так можна охарактеризуватися нову виставку, що триватиме в музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського до кінця листопада. Отож, не пропустіть нагоди відвідати цікаву експозицію та поринути у світ декоративно-ужиткового мистецтва.