ua ru

Житлові субсидії. Скільки сімей отримали державну допомогу?

За призначенням субсидій у минулому році до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради звернулося більше 57 тисяч сімей.

За призначенням субсидій у минулому році до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради звернулося більше 57 тисяч сімей. Це майже на 2 тисячі більше, ніж у 15 році. Державну соціальну допомогу на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено для майже 56 тис сімей, на загальну суму 359 млн. грн, що більш, ніж в два рази перевищує розмір компенсації за 2015 рік. Про це повідомила начальник управління соціального захисту Деснянської райради Валентина Максименко.

До того ж з вересня 2016 року значно спрощено систему отримання житлової субсидії. Подати заяву до декларації можна як особисто звернувшись, так і поштою, або на електронну адресу управління. Також кожна родина може самостійно розрахувати розмір відшкодування витрат на оплату комунальних послуг.

У зв’язку зі спрощенням порядку отримання субсидій більше тридцяти трьох тисяч сімей отримали державну допомогу на наступний термін без особистого звернення до органів соціального захисту. Їхні заяви були прийняті в дистанційному режимі.

Більш детально про призначення житлових субсидій дивіться сьогодні у вечірньому випуску «Факт-новини» о 19.00 на телеканалі «Новий Чернігів».