ua ru

Каналізація в Астрі

Яка вартість робіт?
У Чернігові хочуть збудувати ще один об'єкт інженерно - транспортної інфраструктури. Про це повідомив на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальник управління ЖКГ Ярослав Куц. Жителі вулиць Світанкова, Слов'янська, Славутицька. Льговська, Білогірська, Солов'їна , об'єднані у вуличний комітет "Астра", мають бажання збудувати централізовану каналізацію за власні кошти і за рахунок міського бюджету вже в наступному році.
Кошторисна вартість робіт 18 мільйонів122 тисячі гривень. з них близько 15 мільйонів - із міського бюджету. Дане питання виконавчий комітет погодив. Із міського бюджету виділять кошти і на оновлення техніки для вивезення сміття і прибирання. Усі члени виконкому одноголосно вирішили збільшити статутний капітал комунального підприємства АТП 2528 на суму, необхідну для закупівлі такої техніки. За тендерними процедурами це буде понад 23 мільйона гривень. Свою оцінку наявній в місті техніці для вивозу сміття дав і Чернігівський міський голова. Виконавчий комітет міської ради дав згоду і на проведення в Чернігові реконструкції водопроводу до полігону побутових відходів, що на Масанах.Це питання виніс на засідання начальник управління житлово - комунального господарства.
На час перекриття управління транспорту міської ради запропонує водіям інший маршрут руху. Виконком одноголосно підтримав винесене на порядок денний питання про видалення у Чернігові близько двохсот дерев. Про надання дозволу розстрочених платежів просить міськвиконком ПАТ "Чексіл - Автосервіс". Близько 12 мільйонів гривень підприємство заборгувало територіальній громаді міста за всі роки використання земельної ділянки площею понад 32 гектари. Сплатили на цей час лише частину боргу. На решту суми - близько 9 мільйонів гривень виконком надав дозвіл, аби платежі розстрочити на 15 місяців. Якщо ж кошти не надійдуть до бюджету за цей час, місто буде подавати до суду. Прокоментував рішення виконкому Владислав Атрошенко. На засідання виконавчого комітету міської ради цього разу виносилося й питання надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини.
Виконком підтримав даний проект. Тож згідно з списком громадян таку допомогу отримають за міською Програмою- 100 сімей по 5 тисяч на першу дитину на загальну суму 500 тисяч гривень; 88 сімей по 10 тисяч гривень на другу дитину на загальну суму 880 тисяч грн; 17 сімей по 20 тисяч на третю дитину загальною сумою 340 тисяч і дві сім'ї при народженні двійні отримають 60 тисяч гривень. Нагадаємо. що в Чернігові батьки немовлят вже можуть подавати заяви на матеріальну допомогу протягом року. Ці зміни депутати прийняли ще тиждень тому - на 35 сесії міської ради.