ua ru

Піротехніки розміновують територію біля арсеналу

26 піротехнічних розрахунків Державної служби України з надзвичайних ситуацій, до яких увійшли 130 саперів та задіяно 44 одиниці спеціальної техніки, продовжують виконання завдань з очищення прилеглої до 6-го арсеналу боєприпасів Міністерства оборони території, що поблизу смт Дружба Ічнянського району.
Про це повідомили в Управлінні ДСНС у Чернігівській області.

З початку робіт відпрацьовано 290 заявок від населення про виявлення вибухонебезпечних предметів, перевірено та очищено від боєприпасів усі 39 населених пунктів, розташованих у 16 км зоні біля арсеналу, очищено 37 із 80 ділянок розмінування. Площа обстеження склала майже 682 га території. Піротехніками ДСНС вилучено 13 тис. 262 вибухонебезпечних предмети. 16-ти кілометрову небезпечну зону забруднення зменшено до 10-ти кілометрової.

Піротехніки, які працюють по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації мають неабиякий досвід роботи з розмінування територій після вибухів на військових складах у Запорізькій, Харківській, Донецькій, Луганській, Вінницькій областях та зоні проведення операції об'єднаних сил.

Роботи з розмінування та очищення території тривають.