ua ru

З думками про хліб насущний

Працівники харчової промисловості відзначили професійне свято.
Вони думають про хліб насущний і забезпечують населення найнеобхіднішим - продуктами харчування.У третю неділю жовтня працівники харчової промисловості відзначатимуть своє професійне свято. На Чернігівщині в цій галузі працює близько 8 тисяч людей, з них три тисячі - в Чернігові. Кращих працівників в переддень їхнього свята вітали керівники області та міста. Урочисті промови, високі відзнаки, теплі оплески - усе це адресувалося харчовикам.
В нашому регіоні працює близько сотні підприємств харчової промисловості. Є й такі, що постачають свою продукцію, як на внутрішній ринок, так і на зовнішній. Чернігівщина - одна з передових, де виробляються екологічні продукти харчування. За повідомленням Головного управління статистики в області нині виготовляється 8% від загального виробництва в Україні сиру, більше 5% яловичини і телятини, близько трьох % вершкового масла, 2% хлібобулочних виробів. З початку року підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували продукції більш ніж на 6 з половиною мільярда гривень. або 36 % загального обсягу реалізації промисловості області. Продукція користується попитом за межами країни. Підприємства Чернігівщини експортують молоко, м'ясо, жири та олії, готові продукти із зерна тощо. Заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако, вітаючи працівників галузі, закликав містян долучатися до акції "Купуй рідне!"
Аби підвищувати свою конкурентноспроможність, харчовики постійно покращують якість продукції та розширюють її асортимент - звучало під час урочистостей. Кращі представники галузі отримали почесні грамоти й подяки від очільників міста й області. Святкового настрою додали присутнім виступи артистів обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм.

Новини по темі