ua ru

Історична конференція

Скільки наукових робіт презентували чернігівські старшокласники?
17 жовтня у стінах Чернігівського обласного художнього музею ім. Григорія Галагана пройшла п"ята чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді. У ній взяли участь старшокласники навчальних закладів Чернігова та області. Цього року учасники представили близько 50 наукових робіт. Але презентація своєї праці - лише початок наукового шляху. Деякі учні приїхали не презентувати наукову роботу, а вчитися цьому.
Є і "ветерани", які приїздять на конференцію далеко не вперше, презентуючи щоразу нові роботи. Усі роботи умовно поділені за трьома тематичними секціями: "Чернігівщина в давнину", "Новітня історія Чернігівщини" та "Церква, освіта і культура на Чернігівщині". Учасники конференції працюють майже як справжні історики, а тому, за словами організаторів, щороку можна дізнатись щось нове.
Організатори конференції - навчально-науковий Інститут історії, етнології та правознавства, Чернігівське обласне відділення Малої академії наук та обласний центр дитячого і юнацького туризму.