ua ru

Театральна прем’єра

Комедія «Скапен» відкрила новий 93-ій сезон у драмтеатрі.
93-ій театральний сезон в головному храмі мистецтва нашої області , розпочинається прем"єрою на 2 дії за п"сою класика французької драматургії Мольєра " Скапен" . Артисти впродовж всієї літньої відпустки не відпочивали , а сумлінного ходили на репетиції.
16 жовтня для всіх працівників театру тривожний, і в той же час щасливий день, вони знову бачать своїх шанувальників . Публіку за традицією зустрічає оркест.
А за лаштунками, всі метушаться . Сергій Лефор - в муздрам театрі всього другий рік, сам він народився в містечку Коломия , що на Івано- Франківщині, там навчався та працював 5- ть років за спеціальністю . Потрапив до Чернігова , бо каже хотілося більшого , відкривати себе , та свої можливості.Знайомстов з Андрієм Бакіровим стало знаковим, те ,що йому довірили головну роль у " Скапені" , додало впевненості. Сина заможного та досить владного багатія, грає Сергій Пунтус , йому доводиться просити Скапена , аби він вирішив його долю , щоб батько дозволив одружитися з коханою . Образ несміливого, смішного хлопчини, вийшов бездоганно . Окрім чудової гри варто відмітити і не менш гарну фізичну підготовку, яка тут була потрібна.
Практично аналогічна роль, сина заможного та деспотичного пана дісталася і Євгену Бонару .Артист каже готувалися до вікриття сезону сумлінно, не тільки відточували свою гру, а й творча команда працювала над декораціями , та костюмами , вони створювалися спеціально до цієї вистави . Результат приємно вразив. Що стосується декорацій , не всі вони штучні, є і живі, відтоврюють їх артистки театру. Такий задум втілила в життя Алія Меженіна яка спеціально приїхала зі столиці , аби допомогти Андрію Бакірову зробити постановку Скапена цікавою, та сучасною. Акторки протягом всієї вистави споглядали за діями на сцені з висоти . Художник - постановник впевнена, що почувалися вони там достатньо комфортно.
Старання всієї творчої команди, і звичайно ж саму віддачу артистів помітили всі глядачі, оцінили рівень постановки Скапена за найвищим показником. Свої слова глядачі ще раз підтвердили у фіналі, дякували артистам стоячи бурхливими оплесками та криками Браво.
Та на цьому приємні сюрпризи театрального вечора не завершилися, закоханий парубок Сергій , зробив пропозицію своїй дівчині. Фестиваль " Слов"янські театральні зустрічі "у головному театрі області розпочався з 17 - го жовтня .