ua ru

Газопостачання в Ічні відновлено

У постраждалих селах тривають відновлювальні роботи.
Газопостачання в місті Ічня відновлено. Про це повідомили на черговому засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, який провели в Чернігівській облдержадміністрації. Електропостачання, стаціонарний телефонний зв'язок, водопостачання та водовідведення Ічнянського району працюють у штатному режимі.
За офіційною інформацією, у медичних закладах міста Ічня та селища ПарафІївка перебувають 11-ро дітей та 78 евакуйованих. Населенню з постраждалої території надається гуманітарна допомога. Вони забезпечені харчуванням, отримують допомогу від психологів ДСНС. Визначені зруйнованими 4 будинки в селі Августівка, пошкодженими – 113 будинків, квартир та інших капітальних споруд у 20 населених пунктах.
Запропонувала свою допомогу і Нацгвардія: від них також працюватимуть дві бригади у складі 12 осіб.У постраждалих селах тривають і досі відновлювальні роботи.
За минулу добу ще вилучені 254 вибухонебезпечні предмети. На місці події продовжується очищення території від вибухонебезпечних предметів.