ua ru

Опалювальний сезон у Чернігові

Коли дадуть тепло в оселі?
Опалювальний сезон у Чернігові ще не розпочався. Погода за вікном дозволяє поки не вмикати батареї чернігівців. Коли саме дадуть тепло в оселі, стане відомо наприкінці тижня . Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко на розширеній нараді в мерії 16 жовтня.
У дитсадках опалення також не включали. Школи на канікулах. За словами Віктора Геращенка, поки що тільки пологовий будинок з теплом. Максимальний штраф за порушення благоустрою - 1700 грн. Таке покарання чекає тих керівників комунальних підприємств, які не реагують на фотодокази муніципальної варти, зроблені у минулі вихідні. Міський голова дав доручення пришвидшити ремонтні роботи на вулицях Жабинського, Гончій, Толстого, Авіаторів, поки дозволяє погода, а також чим швидше нанести дорожню розмітку на П"ятикутах.
У місті знову почали з*являтися написи, які рекламують наркотики. На це звернув увагу Андрій Дериземля. Міський голова також прокоментував інформацію, яка з*явилася у ЗМІ про можливе підвищення ціни на проїзд у автобусах. За словами Владислава Атрошенка, перевізники й досі працюють непрозоро. Розрахунки ціни на квиток можуть бути зроблені після реальних заходів з обліку кількості пасажирів, та прозорих зарплат. проект регуляторного акту з приводу підвищення вартості проїзду у міському транспорті ще досі не оприлюднений.