ua ru

Молодіжний театр шукає керівника

Кого бачить колектив на цій посаді?
Чернігівський Молодіжний театр шукає собі нового керівника. Після того, як з життя пішов Геннадій Касьянов, ця посада вільна, а тому весь колектив молодіжки зійшовся в думках, що очолити їх може Юрій Кравчук. Тим паче, що до двохтисячного року він вже обіймав цю посаду, потім перейшов до філармонійного центру. Завідуюча літературною частиною Алла Пушкіна каже , він знає багатьох артистів , і саме з ним буде приємно працювати. Любов Веселова, Заслужена артистка України, розповіла, що зараз як ніколи потрібно заклад осучаснювати.
Юрій Кравчук - гарний адміністратор , кажуть працівники театру , але не є театральним режисером. Коли акторка Руслана Остапко прийшла працювати до театру , то потрапила під крило Юрія Кравчука , а тому добре знає його здібності. Каже, зраділа, коли почула про можливе його повернення в ці стіни. Про Геннадія Касьянова тут не забувають ні на мить.
Справа Геннадія Касьянова має продовження: весь репертуар вистав, постановою яких він займався, в театрі збережений. 31-й фестиваль " Грудневі театральні вечори" також відбудуться. Присвятять його Геннадію Касьянову та Народному артисту України , режисеру який жив та працював у столиці, але був другом молодіжки , Ігорю Славінському.
Фестиваль розпочнеться 1 - го та завершиться 5- го грудня. Працівники молодіжки дуже хочуть аби театр носив ім"я Геннадія Касьянова , вже зібрали та подали всі необхідні документи , чекають рішення.