ua ru

Залишки війни продовжують знешкоджувати

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській за 27 вересня було знищено 59 боєприпасів часів Другої світової війни

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській за  27 вересня було знищено 59 боєприпасів часів Другої світової війни

в м. Чернігові по вул. Захисників України було виявлено 7 артснарядів калібру 45 мм часів Другої світової війни, також по вул. О. Молодшого біля будинку №8 було знищено 1 мінометну міну калібру 82 мм, 1 мінометну міну калібру 50 мм та 2 артилерійські снаряди калібру 45 мм.

Біля с. Плугатар Талалаївського району було знищено 3 артилерійські снаряди калібру 152 мм, 3 артилерійські снаряди калібру 76 мм,  4 артилерійські снаряди калібру 75 мм, 8 артилерійських снарядів калібру 45 мм, 11 мінометних мін калібру 50 мм та 19 підривників до артилерійських снарядів.