ua ru

Мер закликає підприємців cплачувати податки

Міський голова Владислав Атрошенко вже неодноразово наголошував – платити податки критично важливо і для розвитку громади міста Чернігова, і в масштабах всієї України

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.


 - Україна стоїть на межі: або ми всі усвідомимо, що можемо збудувати дійсно незалежну Україну, або втратим країну та наше майбутнє.

Розумію: зараз декому з бізнесу хочеться заробити якнайбільше, десь зекономити, десь недоплатити, десь ухилитись від сплати податків. Але до чого це все призведе? Що буде завтра? А буде занепад громади, країни. У місті, яке не розвивається, ваш бізнес загине також.

Це ж стосується і зарплати. Адже для уникнення оподаткування деякі підприємці декларують просто смішні зарплати. Маємо дані, коли у відомостях стоїть 1600 або 2600 гривень. Чи буде хто у місті працювати за 1600 гривень? Вважаю, що ніяка податкова інспекція не змінить свідомість людини. Відтак потрібно прийти до розуміння того, що сплата податків та нарахування нормальної конкурентної зарплати – це інвестиція не тільки у громаду, а й фактично у самих себе, у свій бізнес. І така інвестиція обов’язково спрацює.

Також Владислав Атрошенко натякнув – бізнесмени, які ухиляються від сплати податків, можуть отримати дзеркальну відповідь від громади. Адже депутати, приміром можуть не проголосувати за питання, з якими вони звертаються до міської ради.