ua ru

Ліквідація наслідків негоди

22-23 вересня співробітниками районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області були проведені профілактично-роз'яснювальні бесіди серед населення у житловому секторі громадян, а також місцях масового відпочинку в лісопаркових зонах та біля водойм.

Про це повідомили в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
Під час інструктажів рятувальники довели до громадян статистику пожеж і надзвичайних подій в області, головні причини їх виникнення, основні вимоги правил пожежної безпеки в побуті, при експлуатації газових та електричних приладів, під час перебування у лісопаркових зонах та біля торфовищ, водних об'єктів. Також, рятувальники акцентували увагу батьків на недопущенні залишення дітей без належного нагляду та постійного контролю за їх розвагами. До того ж, попереджали селян дотримуватися заходів безпеки під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках у зв'язку із можливим виявленням  вибухонебезпечних предметів, а також про недопущення спалювання залишків сухої рослинності після збору врожаю.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки, рятувальники вручали населенню профілактичні пам'ятки й листівки.