ua ru

Гонка Чемпіонів

Вперше в Україні і саме в Чернігові.
Діючі спортсмени та ті, хто, кував славу українського біатлону в колишні роки, зібралися 22 вересня на лижній базі, аби визначити кращих. Формат змагань – змішана естафета з масовим стартом та подальшою гонкою переслідуванням. Участь взяли дванадцять команд.
Кваліфікаційна гонка викликала неймовірний шквал позитивних емоцій у вболівальників та учасників. Адже на дистанцію вийшли дійсно кращі з кращі - професіонали з біатлону.
Вболівальники з усіх куточків України активно підтримували своїх фаворитів, адже для кожного, хто приїхав на це спортивне свято, біатлон – важлива частина життя.
Переможцями Гонки Чемпіонів стала команда під номером три у складі Оксани Хвостенко та Сергія Семенова, срібні нагороди вибороли Анастасія Меркушева та Сергій Седнев, а бронза дісталася Ганні Кривонос та Андрію Дериземлі. Але змагання на цьому не закінчуються. Адже 22 вересня – лише перший день Чемпіонату України з літнього біатлону. В змішаній естафетній гонці вже також визначилися найсильніші спортсмени – команда Тернопільської області. А попереду ще чотири змагальні дні, у які більше ста учасників продовжать боротися за останні літні нагороди та пристрілюватимуться перед початком нового зимового сезону. Детальніше про Гонку Чемпіонів дивіться на телеканалі Новий Чернігів у програмі Чемпіон.