ua ru

Святковий музичний марафон

Хто розважав чернігівців у першій святковий вечір?
Міський голова та глядачі,що зібрались на Красній площі, привітали наш футбольний клуб"Десна" і побажали успіху на футбольних полях країни.Попереду у "Десни" матч з "Динамо" на столичному стадіоні. Підтримка чернігівців і свято міста надихне гравців на гарну гру із прославленою командою. Після привітань на головній святковій сцені розпочався дводенний музичний марафон. Його відкрив виступ академічного симфонічного оркестру"Філармонія". Популярну програму "Музика кіно" оркестр уперше виконав просто неба. Знайомі кінохіти супроводжувались зворушливими кадрами з фільмів.
Концертна програма першого вечора була різножанрова. Саундтреки у симфонічному звучанні змінили ретро-хіти,інструментальні композиції та сучасні пісні.Таку програму подарував глядачам муніципальний оркестр "Чернігів бенд. За лаштунками в цей час до свого виходу на сцену готувався спеціальний гість програми "Гудаки Віледж Бенд". Музики привезли до нас широкий спектр народної місцевої музики,яку можна почути на весіллі у закарпатських селах.
Чернігівський "Біссквіт" при кожній зустрічі з шанувальниками джазу намагається чимось їх здивувати. Ось і до Дня міста музиканти підготували спеціальну програму.
З часом кількість глядачів навколо сцени зменьшилась. Здавалось,що наші гості із далекого села Нижнє Селище, які підкорили Європу не отримують належної підтримки. Але коли "Гудаки" заграли та заспівали люди почали сходитись і музичне свято продовжилось.
22 вересня на Красній площі продовжиться багатогодинна святкова програма.Чекаємо на виступ "зіркових" гостей міста Дана Балана та Вєркі Сердючки.