ua ru

Ремонт у драмтеатрі

До концерта Кена Хенслі справляться?
Чи справді концерт у Чернігові Кена Хенслі британського рок-музиканта учасника гурту «Uriah Heep» під загрозою ? Для міста це визначна подія, і шанувальники почали відверто нервувати. Виступ запланований на 1 жовтня у залі музично- драматичного театру, в якому зараз йде ремонт. А головне ,наразі повністю змінюється планшет сцени. Сергій Мойсієнко , генеральний директор ,каже що це перший реальний ремонт за останні за останні 50 років.
Департамент культури та фінансів Чернігівської облдержадміністрації пішов на зустріч, виділили близько півтора мільйона гривень. У серпні оновлення розпочалося. Будівельники працюють непокладаючи рук . За якістю робіт слідкує керівництво театру.
Допомагають і деякі працівники театру ,які виконують підсобні роботи . Спільними зусиллями, каже Сергій Мойсієнко , сцена буде відремонтована і готова до приїзду Кена Хенслі , от тільки глядачі маючі певні сумніви щодо його виступу і не поспішають з квитками.
Окрім повної заміни сцени , в холі театру також йде косметичний ремонт . Минулого року відремонтували 4 поверх, та службові приміщення на другому та 3 поверхах , які десятки років не бачили пензля. У гардеробі біля касового вестибюлю ще тривають роботи, але залишилося зовсім небагато. Після виступу Кена Хенслі , Чернігівський музично - драматичний офіційно відкриє 93 театральний сезон 16 жовтня . Глядач побачить прем"єру вистави " Скапен " за Мольєром у постановці Андрія Бакірова, репетиції проходяться, за відсутності основної сцени, на " білій сцені", малого формату. З 17 жовтня головний театр області прийматиме гостей, які завітають до Чернігова з усіх куточків світу: Білорусі, Угорщини , Варшави та з Києва на міжнародний фестиваль " Слов"янські театральні зустрічі" .