ua ru

Бюджет участі-2019

Скільки проектів допустили до голосування?
В міській раді розпочалося обговорення проектів бюджету участі та допущення їх до голосування, яке розпочнеться 15 вересня і триватиме 2 тижні . До розгляду робочої групи надійшло 105 проектів ,торік їх було 100. Загальна сума з міського бюджету на реалізацію проектів цього року складає 14 мільйонів 400 тисяч грн. За словами заступника міського голови Олександра Ломако, вцілому проектів надійшло на 60 млн 742 тисячі гривень і тільки 5 частина з них може бути реалізована . У 17 році брали участь в голосуванні 87 проектів , а на розгляд подавалося 100 . Сума фінансування минулого році теж була меншою - 9 млн 600 тисяч гривень . Надійшло 18 проектів, що стосуються поліпшення благоустрою нашого міста. Культури і мистецтва - 14, соцілального захисту 13, спорт - 9 та освіта 13 . Одині із авторів проекту Юрій Ткач саме піклується про дітей та молодь нашого міста, а саме про їх дозвілля, тому є одним із розробників проекту який має назву Здорова Дитина - щаслива Україна. Стосується він клубів за місцем проживання .
Працівники лялькового театру також сподіваються що їх проект сприймуть без зауважень, оскільки він потрібен найменьшеньким діткам дошкільного віку , а саме їх розвитку . У театрі планують свторити низку вистав які б вчили малечу правилам поводження як в побуті так і суспільстві , перша така постановка вже готується і має назву " Про чистюню лисеня і мурзика Вовченя". Та для реалізації задуманого потрібні гроші, а от скільки зараз не були готові сказати.
Обгалородження центрального прку культури та відпочинку , а саме проект під назвою креативний громадський простір готується представити менеджер зв"язків з громадськістю Вікторія Галимська Заступник міського голови Олександр Ломако неназвав ті проекти які викликали захоплення у нього, оскільки не важає це правильним , та наголосив всі вони мають право на життя. Та які проекти до цього процесу будуть допущені , дізнаємось згодом, оскільки 27- 28 вересня відбуватиметься детальне обговорення .