ua ru

Будівництво централізованої каналізації

Рух на вулиці Алексєєва закриють зо 31 грудня.
На п'яти вулицях у Чернігові , а саме: Стрілецькій, Алексєєва, Будника, Волонтерів та Добровольців, з"явиться централізована міська каналізація, якої тут до цього ніколи не було. Проект реалізується за кошти міського бюджету Управлінням капітального будівництва. КП «Чернігівводоканал» надало технічні умови та погодило проектну документацію. Після завершення робіт до каналізації зможуть приєднатися домогосподарства, що розміщені праворуч та ліворуч від вулиці Героїв Чорнобиля у районі річки Стрижень.
У зв’язку з цим з 16 серпня до 31 грудня 2018 року для проведення робіт з будівництва централізованої каналізації вулиця Алексєєва буде перекрита для проїзду автотранспорту від перехрестя з вулицею Стрілецькою до перехрестя з вулицею Партизанською. Таке рішення прийнято на засіданні виконкому Чернігівської міської ради на засіданні 16 серпня.
На час перекриття підрядна організація має встановити дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції . КП «Міськсвітло» на час проведення робіт має забезпечити освітлення цієї ділянки вулиці в нічний час. Патрульна поліція - нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів у районі проведення робіт. Детальні схеми перекриття розміщені на сайті Чернігівської міської ради.