ua ru

Ремонт підземного переходу- останній цвях

На місяць перекриють рух транспорту на перехресті проспектів Миру та Перемоги.
Останній цвях в ремонт підземного пішохідного переходу в районі готелю Україна на проспекті Миру мають забити в середині вересня. Після цього його дах не протікатиме , запевняють підрядники. Аби зробити підземку комплексно і якісно місто виділило додаткові кошти з бюджету. Їх направлять на гідроізоляцію покриття переходу.
Підрядна організація розпочинає гідроізоляцію підземки з 18 серпня. Мають провести значний обсяг робіт. У звязку з цим , перехрестя проспектів Миру та Перемоги у Чернігові буде перекрито з 18 серпня по 18 вересня . Роботи виконуватимуть поетапно,графік перекриття окремих ділянок розміщений на сайті міської ради. Про зміну маршрутів громадського пасажирського транспорту на час перекриття повідомлять додатково.
Нагадаємо , минулого року у підземному переході біля готелю «Україна» гідроізоляцію над склепінням переходу замінили на площі 794 кв. м. Загальна ж площа всього переходу 1374 кв. м. У місцях, де гідроізоляція стара, відбувалися підтікання. Тож цього року ізоляційний шар замінять і над усією рештою площі «підземки» (579 кв. м).