ua ru

Командно-штабні навчання Нацполіції

Нацполіція взяла участь у командно-штабних навчаннях під егідою МВС України. Про це повідомляє поліція Чернігівщини на сторінці у ФБ.
Під час навчань відпрацьовувалося декілька надзвичайних ситуацій, зокрема, замінування, бунт мігрантів, які знаходяться у пунктах тимчасового перебування іноземців (ПТПІ), та звільнення заручників.
Навчання проходили у Чернігівській області. Участь у них взяли представники всіх Центральних органів виконавчої влади, які координуються Міністерством внутрішніх справ.
Глава Нацполіції Сергій Князєв наголосив, що наразі особлива увага має бути приділена прикордонним Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській областям.
«Перед цими областями ставимо завдання патрулювання прикордонних населених пунктів, а також залізничних та шляхів сполучення автотранспорту. Аби не допустити масового напливу мігрантів, зокрема, з території РФ», – наголосив Сергій Князєв.
Він додав, що, насамперед, поліцейські під час навчань відпрацьовують забезпечення безпеки людей під час масових заворушень, техногенних катастроф, пожеж та інших критичних ситуацій.