ua ru

Військова реконструкція

26 серпня чернігівці та гості міста зможуть пережити хвилюючі фрагменти історії особисто.
Історичні кадри та фото.1941-й рік. Бої за Чернігові та нацисти в центрі міста. Ці чорно - білі світлини нагадують нам про події другої світової. Але вже незабаром , а саме 26 серпня , чернігівці та гості міста зможуть пережити хвилюючі фрагменти історії особисто. На Красній площі та на центральних вулицях вперше в Чернігові відбудеться військово- історична реконструкція подій вересня 41- го. Організатори - Чернігівська міська рада та війЗдоров*я чернігівців ськово-історична група "Північ".
Хоча дійство буде театральним, але стрілятимуть по- справжньому, хоча і холостими патронами. Тож не варто нехтувати правилами техніки безпеки.Рекомендують організатори .
Все буде по- справжньому. Війська як радянські на і німецькі . Зброя та одяг едентичні. До організації заходу залучають сотні людей. На обмежувальній лінії стоятимуть нацгвардійці та військові . Поліція, швидка допомога , рятувальники - теж будуть. Захід проводиться до 75 річчя визволення Чернігова від нацистів.
Організатори зберігають інтригу. Для глядачів будуть визначені конкретні території. На тротуарах теж стояти дозволяється. а от виходити на вулицю і бігти перед військами радянськими та німецьки не рекомендують. На час дійства частину проспекту Миру ,вулиць Шевченка та Полуботка, що прилягають до площі - перекриють. Жодного авто у цей час на Красній площі та в прилеглих до неї вулицях не буде.