ua ru

Ремонт самопливного колетору

У Чернігові прокладуть новий каналізаційний трубопровід.
Під руслом річки Стрижень прокладатимуть новий каналізаційний трубопровід. Він проляже на відстані одинадцяти метрів від зношеного і йтиме від школи №2 та гуртожитків педагогічного університету. Це самопливний колектор, по якому проходять стоки ледь не з третини міста. Зараз він у критичному стані, є небезпека проривів та потрапляння стоків у річку. Наголосив керівник " Чернігівводоканалу " на засіданні виконкому.
Ремонт плановий, спеціалізоване комунальне підприємство готувалося до нього відповідно до всіх процедурних вимог і готове їх розпочати. Прокладання нової каналізаційної системи дозволить забезпечити якісними та безперебійними послугами з водовідведення мешканців будинків району вулиць Кільцева, Шевченка, Міхнюка, 1 Травня, а також Доценка, Бєлова, Рокосовського, Всіхсвятську, Захисників України, проспекту Перемоги та інших. На виконання цих робіт " Чернігівводоканал" планує витратити майже п’ятнадцять мільйонів гривень .
У зв'язку необхідністю проведенням запланованих Чернігівводоканалом робіт , виконком Чернігівської міської ради прийняв рішення про перекриття руху автотранспорту по вулиці Олега Міхнюка в районі школи №2 з 10 серпня по 31 жовтня 2018 року включно.