ua ru

Наслідки аномальних злив

Хто прочистить ливнівку на вулиці Декабристів?
Ремонт доріг, оновлення тротуарів, облашування й озеленення вулиць - всі ці та багато інших питань піднімалися на міській розширеній нараді. Як завжди, за традицією мер Чернігова оглянув, що вже зроблено останнім часом і що планується . Одним з найбільш хвилюючих стало обговорення наслідків підтоплення житлових будинків по вулиці Декабристів. Мешканці вулиці завітали на нараду з проханням прочистити зливову каналізацію.
Каналізацію почистять до кінця серпня - пообіцяв міський голова.
Планувалося, що прочистку зроблять до 15 серпня. Але через тендерну процедуру роботи призупинили. Начальник ЖКГ міста Ярослав Куц так прокоментував ситуацію:
Повний обсяг робіт з будівництва всього, що можна зробити по вулиці Декабристів - накопичувального озера, нової ливнівки, заміни або прокладання додаткових труб під проспектом Миру та іншого - за попередніми даними, може коштувати до 50 млн гривень. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун запевнив, що всі належні документи про шкоду, завдану аномальною зливою 30 червня, вже зібрані й своєчасно направлені до Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Владислав Атрошенко доручив вже зараз підготувати проект звернення з проханням підтримати виділення коштів, яке депутати міськради можуть прийняти на сесії та направити до Кабміну.