ua ru

Квитанції за вивіз сміття

Кому платити - ЖЕКу, ОСББ чи комунальному підприємству " АТП 2528"?
Що робити з квитанціями за вивіз сміття в Чернігові? Кому платити - ЖЕКу, ОСББ чи комунальному підприємству " АТП 2528"?Такі питання турбують мешканців міста після отримання окремих квитанцій за вивезення сміття. Воно й стало одним з головних на ранковій нараді в міськрадіі. Представники ОСББ напряму запитували очільника міста:
Нагадаємо, що виконавчий комітет Чернігівської міської ради, у відповідності до нового закону України " про житлово - комунальні послуги", прийняв рішення про виведення із загального тарифу на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій такої складової, як тариф на вивезення і знешкодження сміття. Таким чином, від червня цього року мешканці багатоквартирних будинків Чернігова мають сплачувати послугу з вивезення та знешкодження сміття за окремою квитанцією " АТП 2528". Ситуацію прояснив і начальник цього комунального підприємства:
Із червня відбулося підвищення плати за обслуговування будинків. Тому в квитанціях, отриманих в липні, ніхто з чернігівців зменшення суми не побачив.