ua ru

Бюджети поповнилися 735 мільйонами гривень

Платниками податків до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у липні 2018 року сплачено понад 735 млн грн податків та зборів, що на 20 відсотків більше відповідного періоду минулого року.
Повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.
Державний бюджет, зокрема, отримав у доходну частину майже 325 млн грн. Це на 16 відс. більше липня минулого року за рахунок збільшення находжень податку на доходи фізичних осіб та військового збору, рентної плати та податку на додану вартість.
Трохи більшу частину коштів - майже 411 млн грн - отримали місцеві бюджети територіальних громад Чернігівщини. Факт липня минулого року перевищено на 22 відс. або на 75 млн грн. Найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб - 254 млн грн або 62 відс. загальної суми надходжень. Також значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається від сплати податку на майно - 77 млн грн або 19 відс., єдиного податку з підприємницької діяльності - 56 млн грн або 14 відс.
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками липня надійшло понад 351 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплачено на 25 відс. або на 70 млн грн більше.