ua ru

Відзавтра перекриють вулицю Міхнюка

З 10 серпня перекриють рух транспорту по вулиці Олега Міхнюка в районі школи №2. Заборона проїзду триватиме до 31 жовтня включно.
Таке рішення сьогоні підтримав виконком. На перекритій ділянці дороги розпочинають заміну зношеного трубопроводу діаметром 800 мм під руслом річки Стрижень у районі навпроти школи №2. Це самопливний колектор, по якому проходять стоки ледь не з третини міста. Зараз він - у неналежному стані. Ремонт плановий, спеціалізоване комунальне підприємство готувалося до нього відповідно до всіх процедурних вимог і зараз все готове до початку робіт.
У цей же час планується провести реконструкцію каналізаційного дюкеру через річку Стрижень в районі КНС (каналізаційної насосної станції) № 1 по вулиці Пушкіна, 1а. Зазначені роботи є плановими для КП «Чернігівводоканал» і направлені на забезпечення якісними та безперебійними послугами з водовідведення мешканців будинків району вулиці Кільцева, Шевченка, Міхнюка, 1 Травня, включаючи вулиці Доценка, Бєлова, Рокосовського, Всіхсвятську, Захисників України, проспекту Перемоги та ін.
Окрім того реконструкція дюкеру сприятиме запобіганню екологічній катастрофі, яка може статися внаслідок виходу стічних вод на поверхню землі та їх потрапляння у річку Стрижень.
Кошторисна вартість будівництва становить 14 млн 799,286 тис. грн. Після проведення процедури закупівлі виконавцем робіт було визнано компанію «УТБ-Інжинірінг». Вартість роюіт за договором складає 12 915 681,95 грн.