ua ru

Мрія збулася

Будівництво дороги на вулиці Декабристів завершується.
На вулиці Декабристів - велике оновлення. Тут закінчують прокладати дорогу , якої тут ніколи не було. До великої зливи , від якої потерпали мешканці цієї вулиці , яка проходить територією історичного Чорториївського рівчака , тут була звичайна грунтовка.
Працівники дорожньої дільниці комунального підприємства "АТП 2528" міської ради прокладають тут 607 метрів асфальтового покриття. Як повідомив його керівник Руслан Волок , це - поточний ремонт, але вони роблять все необхідне для того аби життя мешканців вулиці стало більш зручним та комфортним.
Роботи затримують і ускладнюють різнорівневі шахти та комунікації проведені на вулицю в різний час без комплексного планування.
На облаштування дороги витратять близько двох мільйонів гривень. До фінішу залишилося дня два роботи, каже Руслан Волок. Але нова дорога проблему з підтопленням будинків у цьому рівчаку не вирішить. Бо її корені значно глибші, впевнені мешканці і працівники АТП 2528.
Лише знесення гаражів , які на думку мешканців вулиці Декабристів, є основною перепоною для роботи каналізаційної системи, дозволить вирішити проблему з підтопленням їх будинків.