ua ru

Чернігівські Соколики у Верховній Раді

Як гурт хлопчиків-бандуристів вражав парламентарів.

Приїхали вражати. Саме так анонсували юні бандуристи першої Чернігівської музичної школи свій виступ у Верховній Раді України. Цей унікальний у своєму роді і єдиний в Україні гурт хлопчиків бандуристів побував з гастролями в усіх куточках нашої країни і за кордоном. А от під куполом гратимуть і співатимуть вперше.

Чернігівським " Соколикам" вже 26. За цей час маленький клас переріс у відділ бандурного мистецтва. Наймолодшому музиканту шість років , найстаршому- 16. Всі вони козачата. Бо проходять на Покрову справжній обряд хрещення і складають присягу. Тому патріотичний дух у них плекається уже з малечку.Нещодавно повернулися зі Львову. Куди поїхали за підтримки міського голови Владислава Атрошенка. Там Соколики відкривали фестиваль " Кобзарського мистецтва". Унікальні чернігівські голоси та справжню бандуру народні депутати почули наживо.

Виступ чернігівських " Соколиків" у Верховній Раді у п"ятницю 20 січня став найкращим акцентом останнього дня робочого тижня народних депутатів. Після завершення програми , музикантам провели екскурсію. Вони познайомилися з виставкою , яка відкрилася у память про тих , хто віддав своє життя на сході України . Також пройшлися кулуарами , кабінетами і звичайно побували у сесійній залі. Вражень у дітей вистачить надовго. А говорили вони як дорослі , про Україну.

Народний депутат України Сергій Березенко подарував чернігівським Соколикам шість бандур , а також став ініціатором створення і реалізації проекту прибудови до міської музичної школи №1.

Відкривати новий корпус у чернігівській музичній школі планують вже 1 вересня.