ua ru

Громадська приймальня народного депутата

Півтора року працює громадська приймальня Сергія Березенка у Чернігові. Скільки чернігівців у різних справах звернулися до депутата?

Чернігівець В’ячеслав Корж у 2011-ому році купив квартиру через агентство нерухомості. А через деякий час його приголомшили неприємною новиною. Чоловік у розпачі звернувся по допомогу до народного депутата по 205 в.о. Сергія Березенка. У його громадській приймальні В’ячеслава консультує юрист. Поки що справа знаходиться на початковій стадії в суді і по суті ще не розглядалася. Мешканці будинку звернулися до правоохоронних органів з приводу відкриття кримінальної справи за фактом шахрайства. Проводиться досудова перевірка. Юрист громадської приймальні Сергія Березенка здебільшого допомагає чернігівцям складати заяви чи клопотання. Люди звертаються до нього з приводу нарахування пенсій і перерахунку оплати за комунальні послуги, але бувають справи і складніші - такі як історія з придбанням квартири, що перебуває під заставою, або закриття кредитної спілки. Після аварії на будинку по вулиці Попудренка, 16 Сергій Березенко пообіцяв юридичний супровід його розселеним мешканцям.

Півтора року працює громадська приймальня Сергія Березенка у Чернігові. Тільки за останній рік сюди, на Магістрацьку, 19а, у різних справах звернулось близько 3 тисяч людей, каже помічник народного депутата Ольга Славінська.

Протягом 2016-го року близько восьмисот дітей оздоровили в різних таборах України за сприяння народного депутата. При чому, наголошують у громадській приймальні, на відпочинок їздили не тільки з малозабезпечених родин, а й активні та обдаровані юні чернігівці. Ми розповідали про одну з останніх поїздок до Івано-Франківська, де побувало 40 діток.

На прийом до народного депутата приходять не тільки про щось просити, а й подякувати за допомогу. Директор школи №5 запросив Сергія Березенка в свій навчальний заклад в гості. Каже, їм є що показати. Школа останнім часом значно оновилася.

У громадській приймальні працюють психолог, викладають доступну англійську для дітей, збираються клуби за інтересами для людей похилого віку.