ua ru

Сміття зі Львова - на Чернігівщині!

Мешканці Козелецького району переконані - відходи із Заходу країни - і не тільки - везуть до них значними об'ємами.

Сміття зі Львова відшукалося на Чернігівщині! Мешканці Козелецького району переконані - відходи із Заходу країни - і не тільки - везуть до них значними об'ємами. Для маленького району - це реальна екологічна катастрофа!

Сміттєзвалище в Козелецькому районі займає територію в десять гектарів. Поки що заповнено сміттям лише три. Але такими темпами, переконані місцеві, його завалять відходами з усієї України буквально за рік-два.

Найбільше від сміттєзвадища потерпають мешканці із сусідніх  сіл. В Лемешах, наприклад, коли дме навіть легенький вітерець - дихати немає чим!


Підтвердження того, що сміття везуть зокрема і зі Львова є, кажуть місцеві. Люди власноруч перебирали привезені відходи та знаходили чеки, платіжки і навіть документи із Львівськими адресами.

 

Хазяї сміттєзвалища навіть не заперечують, що сміття в район привозять і з інших регіонів.

 

Договорів конкретно зі Львовом на перевезення сміття підприємство не має, переконує Олександр Набільський. Відходи, пояснює, їм вантажить в Києві столична фірма. А ось де ті його беруть - невідомо!


В травні цього року екологи офіційно заборонили привозити в Козелець сміття з інших регіонів.

 

Заборона - є, реакції - нуль! Сміття з інших регіонів продовжують привозити.

 

Як це припинити мешканці Козелецького району не знають. В поліції - розводять руками. Кажуть, з документацією у підприємства все нормально.

 

Активісти самотужки постійно слідкують, аби до них в район не везли чужого сміття. Проте вгледіти за всім не встигають. Люди не просять закрити сміттєзвалище зовсім. Єдина умова, яку висувають керівництву цього товариства - залишити його виключно для їх району.