ua ru

Нові робочі місця

Журналісти та обласна служба зайнятості навідалися до селища Михайло- Коцюбинського. Що вони там побачили дивіться в сюжеті.

Журналісти та обласна служба зайнятості навідалися 20 лютого до селища Михайло- Коцюбинського, а саме побували на виробництві переробного комплексу із виготовлення пластівців із зернових культур та продуктів на їх основі.

Мета візиту - працевлаштування безробітних осіб. Оскільки підприємство відкрилося недавно, в лютому місяці, то воно готове прийняти до себе на роботу людей за різними напрямками, в цілому зараз доступно 15 вакансій.

Ми мали можливість подивитися на умови. На заводі все стерильно.  Перебувати на території, а тим паче потрапити в середину, де йде процес виготовлення та фасування продукції, самовільно, кому завгодно  просто неможливо.

Перше приміщення, яке показали - побутове, тут харчується, перевдягається персонал, перед тим як стати до роботи потрібно прийняти душі, але для журналістів зробили виняток, от тільки переодягнутися в халати, шапочки та бахіли довелося всім. І тільки після дезинфекції рук учасники прес-туру потрапили до фасувального цеху, тут повним ходом йде безперервна робота.

За місяць тут випускається 300- 350 тонн готової продукції із  будь-яких культур - гречка, овес, кукурудза, жито та інше. Пластівці перш ніж потрапити на внутрішній чи зовнішній ринок, проходять етапи лущення, шліфування, обробку, нарізку, плющення та потім вже фасування. Треба сказати, хоча людський ресурс тут і задяно, але мінімально, оскільки практично все виробництво автоматизоване і  потребує працівників робітничого спрямування,. 27 людей вже зумів влаштувати обласний центр зайнятості раніше. В цілому тут працює на сьогодні 125 осіб. Середня заробітна плата від 7 до 10 тисяч гривень.

Тим,  хто хоче тут працювати, але не має відповідної кваліфікації, пропонують навчання. В основному вирішити це питання допомагає обласна служба зайнятості, але іноді і саме підприємство в цьому  також зацікавлено, зазначила Лідія Падалка.