ua ru

Матеріальна допомога при народженні дитини

179 чернігівців отримають допомогу на загальну суму 1 530 000 гривень.

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини мають отримати 179 громадян Чернігова на загальну суму 1 530 000 гривень. Кошти виділяються з міського бюджету. 87 жінкам, які народили першу дитину, та одному батьку до сплати зазначена сума - 440 тисяч гривень.


4 чернігівки, які народили двійню, отримають 100 тисяч гривень. Окрім цього, є відмова жінці,  яка народила малюка, але звернулася із заявою пізніше ніж це передбачено терміном - 90 днів. Причину, чому вона не встигла зробити це вчасно - не пояснила, сама ж жінка мешканка нашого міста, але народжувала в Маямі, розповіла Ірина Брусильцева. Та Чернігівський міський голова відразу ж не погодився з таким рішенням.


Та все ж члени виконкому наполягали - правило одне для всіх. Керманич міста запропонував поки зняти прізвище жінки з розгляду, аби повернутися до нього пізніше. Владислав Атрошенко  переконаний, порядні родини потрібно підтримувати, а проблеми шукати в іншому.


Таким чином  виконком міської ради одноголосно прийняв рішення надати матеріальну допомогу всім породіллям,  крім однієї громадянки, обставини якої будуть обговорюватися додатково.