ua ru

Засідання виконкому міської ради

Як Чернігів позбавлятиметься від старих будинків? Та коли зникнуть ще 69 тимчасових металевих гаражів із міста?

Чернігів повинен поступово позбавлятися старих  занедбаних будинків. На цьому наголосив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час засідання  виконавчого комітету міської ради 19 липня. Близько 200 чернігівських будинків визнані “вітхими” і несуть загрозу мешканцям. Люди живуть в таких умовах  з надією отримати нове житло.


Тому у Чернігові розроблять Програму, яка надаватиме стимул інвесторам будувати житлові будинки на місці, де стоїть зношене житло. Керманич міста доручив юридичному відділу та секретарю міської ради обговорити це питання з великими забудовниками. І розробити заохочувальні заходи для інвесторів. Приміром, місто може встановити нульовий пайовий внесок.  


Окрім цього на виконкомі розглядалося питання щодо надання дозволу на проведення демонтажу 69 самовільно встановлених тимчасових металевих гаражів у місті. Якщо протягом 30 календарних днів власники не зроблять це самостійно, то це зробить КП " Муніципальна варта" .


Міський голова наголосив: потрібно роз'яснити людям необхідність прибирання цих незрозумілих металевих конструкцій, які розкидані по всьому місту.


Натомість план у КП "Муніципальна варта" на цей рік - знести не менше 150 незаконно встановлених гаражів.