ua ru

Ранкові зустрічі з мером

Як просуваються ремонтні роботи у Чернігові?

Через активну пору ремонтних робіт Чернігівський міський голова запрошує на розширену нараду комунальників та будівельників о 7 годині ранку. Аби вже о восьмій всі були на робочому місці. Питання поточних ремонтних та будівельних робіт обговорювали 10 липня. Вулиця Рокосовського, де наразі триває реконструкція, непокоїть Владислава Атрошенка.


До кінця серпня вулицю Рокосовського мають зробити, запевнив Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ. Ремонт вулиць Полуботка - Шевченка планують завершити до середини вересня. Потрібно враховувати всі з’їзди, виїзди, тротуари при відновленні проїжджих частин вулиць, - на цьому наголосив керманич міста. Є питання, які потрібно вирішувати швидко, і стосуються вони робіт на Алеї героїв.


Має бути визначена стилістика фігур, які будуть прикрашати Алею героїв, на цьому також наголосив керманич міста під час наради.


Громадські вбиральні в центрі міста - це також обговорювалася. Кабінки мають найближчим часом з’явитися. Їх потрібно облаштувати та встановити на трьох локаціях: на початку вулиці Музейної, біля муздрамтеатру та Антонієвих печер.


Обговорювалися і перспективні питання, а саме закриття у будинках якими опікується ЖЕК-10, сміттєпроводів, ремонтів вулиць Елеваторної, Квітневої та частини Глібова. На сам кінець цієї частини наради Владислав Атрошенко попрохав вивчити можливість підвищення зарплатні будівельникам, які працюють у місті.