ua ru

Шлюб за добу: з лютого у Чернігові

Вже у лютому молодята нашого міста зможуть зареєструвати свій шлюб за 24 години. Чернігів одне з шести міст, які долучилися до проекту «Шлюб за добу».

Вже у лютому молодята нашого міста зможуть зареєструвати свій шлюб за 24 години. Чернігів одне з шести міст, які долучилися до проекту «Шлюб за добу». Відповідну Постанову прийняли 11 січня на засіданні Уряду. Про це на прес-конференції розповів начальник головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк. Наразі відпрацьовується процес спрощеної процедури реєстрації шлюбів.

Зараз одружитися за добу можна в двадцяти містах України. За минулий рік такою можливістю скористалося більше 3-х тисяч пар. Серед нововведень - відміна штампів про реєстрацію шлюбу у паспортах наречених.

Полегшили молодим батькам і процедуру реєстрації новонародженої дитини. За минулий рік безпосередньо у пологових будинках нашої області видали більше 2-х тисяч свідоцтв про народження. А з листопада в пологових можна ще й зареєструвати місце проживання малюка.

Олег Трейтяк каже, що зараз у кожному пологовому будинку нашої області працюють співробітники Міністерства юстиції . Тож усі бажаючі можуть скористатися їх послугами.